لوگو دکتر علی الستی
Search
Close this search box.
هزینه عمل بدومینوپلاستی در سال 1402

هزینه عمل ابدومینوپلاستی 1403

برای بسیاری از بیمارانی که به جراحی ابدومینوپلاستی فکر می‌کنند، یکی از بزرگترین نگرانی‌های آنها این است که هزینه عمل جراحی زیبایی شکم چقدر است. چندین عامل مختلف وجود دارد که می تواند بر هزینه ابدومینوپلاستی تأثیر بگذارد، از تجربه پزشک گرفته تا روشی که استفاده می‌شود.

هزینه ابدومینوپلاستی

چه لباس شب بپوشید و چه مایو، شکم صاف و محکم نه تنها جذاب به نظر می رسد، بلکه به شما احساس اعتماد به نفس می دهد. حتی اگر به طور منظم ورزش کنید و رژیم غذایی سالمی داشته باشید، حفظ شکمی سفت و جوان، به ویژه پس از زایمان، ممکن است سخت باشد. اگر به اندازه کافی شکم شل و افتاده ای دارید،ابدومینوپلاستی می تواند راه حلی باشد که به دنبال آن هستید. اما هزینه عمل ابدومینوپلاستی چقدر است؟

متأسفانه پاسخ به این سؤال واقعاً سخت است زیرا عوامل زیادی بر قیمت تأثیر می‌گذارند.

تماس با مطب دکتر علی الستی بابت هزینه ابدومینوپلاستی

چه عواملی بر هزینه ابدومینوپلاستی تاثیر می‌گذارند؟

تجربه جراح

جراحان پلاستیک بر اساس شهرت و سطح تجربه خود، نرخ‌های متفاوتی برای نوع عمل مشابه دارند. می‌توان انتظار داشت که جراحان با تجربه کمتر هزینه کمتری برای این درمان بپردازند. اما احتمال بیشتری وجود دارد که از نتیجه درمان خود راضی نباشید. همچنین در صورت وجود عوارض یا نیاز به انجام یک عمل مجدد، ممکن است نیاز به هزینه بسیار بیشتری داشته باشید.

نوع بیهوشی

بهترین جراح ابدومینوپلاستی ممکن است از بیهوشی موضعی یا عمومی برای اطمینان از راحتی و ایمنی شما در حین انجام ابدومینوپلاستی استفاده کند. که این عامل به طور مستقیم بر هزینه جراحی تاثیر می‌گذارد. متخصص بیهوشی که از ایمنی شما در حین جراحی و درد بعد از عمل مراقبت می‌کند، یکی از اعضای مهم تیم است.

هزینه بیمارستان

هزینه‌های اقامت شما در بیمارستان پس از عمل جراحی زیبایی شکم را پوشش می‌دهد. این هزینه معمولاً نظارت پزشکی و پرستاری و مراقبت شخصی، نظارت و مدیریت درد، توزیع داروها، مدیریت خروجی تخلیه، مراقبت از زخم و مدیریت فشرده سازی را پوشش می‌دهد. یک اقامت معمولی 3 تا 4 روز برای تامی تاک است. بهبودی، کنترل درد، توانایی راه رفتن و خروجی تخلیه طول مدت اقامت شما را تعیین می‌کند.

میزان چربی حذف شده

وقتی می گوییم وسعت و مقدار عمل شما بر هزینه ابدومینوپلاستی تأثیر می‌گذارد، در مورد چند چیز صحبت می‌کنیم. ابتدا، ما در مورد چند کار در حال انجام صحبت می‌کنیم، مانند حذف چربی، برداشتن پوست اضافی، سفت کردن و لیفت کردن پوست، سفت کردن عضلات، تغییر شکل عضلات یا ترمیم عضلات.

هرچه خدمات بیشتری در طول پروسیجر ارائه کرده باشید، هزینه عمل شما بیشتر خواهد بود. اما شما فقط نباید در نظر بگیرید که چند کار انجام می‌شود. شما همچنین باید در نظر داشته باشید که چقدر کار انجام می‌شود. به عنوان مثال، اگر مجبور به برداشتن آنقدر چربی باشیم که باید لیپوساکشن انجام دهیم، هزینه عمل جراحی زیبایی شکم بیشتر خواهد بود.

هزینه‌های اصلی جراحی زیبایی شکم

بهتر است کل هزینه جراحی زیبایی شکم را به 4 جزء تقسیم کنید:

  • دستمزد جراح
  • هزینه دستیار
  • حق الزحمه بیهوشی
  • هزینه های بیمارستان

میانگین هزینه ابدومینوپلاستی

هزینه ابدومینوپلاستی بین 45 تا 70 میلیون است.

هزینه ابدومینوپلاستی کامل45 تا 70 میلیون
قیمت مینی ابدومینوپلاستی30 تا 50 میلیون
هزینه ابدومینوپلاستی ترکیبی35 تا 60 میلیون

مینی ابدومینوپلاستی کم تهاجمی ترین نوع ابدومینوپلاستی و یک گزینه عالی برای زنانی است که به دنبال رفع عیوب زیبایی در ناحیه تحتانی شکم هستند. همچنین یکی از مقرون به صرفه‌ترین جراحی های زیبایی کانتور شکم است. مهم است که اگر قصد انجام این درمان را دارید، متوجه شوید که چقدر می‌توانید برای جراحی هزینه کنید.

همچنین در برخی موارد، جراحی شکم ممکن است با لیپوساکشن، عمل لیپوماتیک یا روش دیگری برای دستیابی به نتایج موثرتر ترکیب شود.

اگر به دنبال جراحی ابدومینوپلاستی هستید و می‌خواهید هزینه عمل جراحی زیبایی شکم را بدانید، می توانید با شماره ۰۹۹۲۳۶۸۷۸۶۶ تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل کنید.

نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
پیام
پیام شما با موفقیت ارسال شد!
پیام خود را مجددا ارسال کنید.

خلاصه کلام

هزینه هر عمل جراحی پلاستیک بر اساس پیچیدگی عمل و نوع مهارت، زمان، تلاش و منابع ممکن است برای انجام جراحی متفاوت باشد. تامی تاک یا ابدومینوپلاستی باتوجه به نیازهای منحصر به فرد و اهداف زیبایی شناختی بیمار ممکن است به صورت یک عمل جراحی شکم کامل یا مینی تاک انجام شود. هزینه ابدومینوپلاستی باتوجه به میزان دقیق بودن جراحی متفاوت خواهد بود.

دکتر علی الستی یک جراح پلاستیک با تجربه است که چندین سال با جراحان برجسته در زمینه جراحی پلاستیک و ترمیمی آموزش دیده است. همچنین طیف وسیعی از درمان‌های جراحی زیبایی از جمله ماموپلاستی، لیفت صورت، لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی و جراحی بینی را انجام می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط