لوگو دکتر علی الستی
Search
Close this search box.
هزینه تزریق چربی به صورت

هزینه تزریق چربی به صورت

هزینه تزریق چربی به صورت یکی از مهمترین دغدغه های افرادی است که قصد تزریق چربی به صورت خود را دارند، است. بهتر است بدانید که فاکتور های زیادی وجود دارد که می توانند بر روی هزینه تزریق چربی به صورت تاثیرگذار باشند. همچنین مراحلی هم وجود دارد که باید قبل یا بعد از تزریق چربی به صورت انجام شوند و این مراحل هم در برآورد کلی هزینه ها موثر هستند.

عوامل موثر بر هزینه تزریق چربی به صورت

بهتر است در نظر داشته باشید که چندین عامل بر هزینه تزریق چربی تاثیر گذار هستند. در ادامه، چند مورد از این عوامل را بررسی می‌کنیم:

هزینه معاینات و تست پیش از عمل

یکی از الزامات تزریق چربی به صورت، انجام یکسری آزمایش‌ها و معاینات است. هزینه این فاکتورها، یکی از نخستین هزینه تزریق چربی به صورت است که ممکن است بر مبلغ نهایی این تزریقات، تاثیر بگذارد. بهتر است پیش از انجام تزریق در این باره تحقیق کامل انجام دهید.

مقدار چربی مورد نیاز برای تزریق

در نظر داشته باشید که قیمت تزریق چربی به صورت در مقیاس واحد محاسبه می‌شود. بر این اساس، هزینه‌ها نیز متغیر است. البته پزشک در معاینه اولیه قبل از تزریق، مقدار چربی مورد نظر را برای شما تعیین می‌کند. به همین دلیل، مبلغ انجام این عمل، برای شما شفاف‌تر خواهد شد.

نواحی مورد نظر برای تزریق چربی

همانطور که می‌دانید؛ مقدار چربی در قسمت‌های مختلف صورت به دلیل فرم و آناتومی آن متفاوت است. به همین دلیل، هزینه تزریق نیز متفاوت خواهد بود. به همین علت است که نمی‌توانیم قیمت ثابتی برای هزینه تزریق چربی به صورت، تعیین کنیم.

تعداد جلسات لازم برای تزریق چربی

در اکثر مواقع، این تزریقات در یک جلسه به اتمام نمی‌رسند؛ به طوری که به تعداد جلسات بیشتری برای تزریق نیاز است. بهتر است توجه داشته باشید که هر چه تعداد این جلسات بیشتر شود؛ هزینه تزریق چربی به صورت نیز، گران‌تر خواهد بود.

عوامل موثر در هزینه های تزریق

دستمزد پزشک برای تزریق

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در هزینه تزریق چربی به صورت، دستمزد پزشک است. البته دستمزد پزشک نیز به فاکتورهای متعددی مثل میزان تجربه، مهارت و شهرت پزشک، بستگی خواهد داشت. همچنین اگر به دنبال پزشک متخصص در این زمینه هستید، توصیه می شود به بهترین دکتر جراحی زیبایی به سبک کره جنوبی مراجعه کنید.

هزینه کلینیک

نوع کلینیکی که شما برای انجام این عمل انتخاب می‌کنید؛ تاثیر مستقیمی در هزینه نهایی تزریق چربی خواهد داشت. گفتنی است که مقدار هزینه دریافتی کلینیک نیز به عوامل مختلفی مثل میزان اعتبار و موقعیت مکانی کلینیک، وابسته است. باید یادآور شویم که کلینیک های با سابقه و مشهور در این زمینه، با متخصصین حاذق زیبایی همکاری می کنند.

هزینه داروهای مورد نیاز

پزشک متخصص بعد از اتمام عمل، به هدف سرعت بخشیدن به روند بهبودی، داروهایی را برای شما تجویز می‌کند. خرید این داروها ممکن است که قیمت تزریق چربی به صورت را بالا ببرد. البته لازم به ذکر است که در صورت تجویز این داروها توسط پزشک، می بایست آن ها را تهیه و مصرف کنید تا نتیجه دلخواه از تزریق چربی را بگیرید.

آیا هزینه تزریق چربی به صورت با بیمه پرداخت می شود؟

به طور کلی، بیمه‌های درمانی، هزینه‌های انجام عمل‌های زیبایی نظیر تزریق چربی به صورت را پوشش نمی‌دهند. مگر در مواقعی که فرد در حوادث و تصادفات، دچار نقص شده باشد. در این صورت است که هزینه با بیمه پوشش داده خواهد شد.

فرایند تزریق چربی به صورت از این قانون پیروی می‌کند. بنابراین می‌توان گفت که اگر افراد معمولی بخواهند این عمل را انجام دهند؛ باید با کمک هزینه‌های شخصی خودشان این کار را انجام دهند. زیرا هزینه تزریق چربی به صورت با بیمه پرداخت نمی‌شود.

بیمه در هزینه های تزریق چربی به صورت

در ادامه این فاکتورها نیز در هزینه ای که بیمه برای هزینه چربی در نظر می گیرد تاثیر دارد:

میزان چربی تزریق شده

شایان ذکر است که هرچه میزان چربی تزریق شده بیشتر باشد؛ قیمت انجام آن نیز بالاتر خواهد بود.‌ همچنین مقدار تزریق این ماده به نواحی مختلف صورت متفاوت است و به شرایط زیباجو بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر حجم چین و چروک‌های صورت زیاد باشد؛ به مقدار چربی بیشتری نیاز است. این عامل سبب افزایش مبلغ تزریق چربی به صورت خواهد شد. البته این اقدامات باید با تجویز پزشک صورت بگیرد.

متاسفانه امروزه، تعدادی از افراد برای تزریق بیشتر چربی به صورتشان، پول بیشتری را پرداخت کرده‌اند. بهتر است که در کار پزشک متخصص دخالت نکنید. اجازه دهید که ایشان بر اساس دانش و تجربه خود، این عمل را انجام دهد.

هزینه تزریق چربی به صورت قبل و بعد

ممکن است فکر کنید که زمانی که هنوز هیچ نوع تزریقی صورت نگرفته، چرا باید هزینه‌‌ای پرداخت کنیم. بهتر است بدانید که این هزینه‌ها شامل یک سری آزمایش‌هایی است که به هدف تعیین وضعیت جسمانی شما گرفته می‌شود. این آزمایش‌ها به پزشک کمک می‌کنند تا بداند که باید چه مقدار چربی را به زیباجو تزریق کند. هزینه‌های بعد از عمل نیز شامل داروهای تقویتی، خرید پانسمان و غیره می‌شود.

دستمزد پزشک و هزینه کلینیک

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موثر در هزینه تزریق چربی به صورت، دستمزد پزشک و هزینه کلینیک است. در اغلب اوقات، دستمزد پزشکان براساس میزان تجربه و مهارت آن‌ها متفاوت است. به طوری که اگر دنبال یک جراح خبره می‌گردید؛ بایستی هزینه‌های بیشتری را بپردازید.

ممکن است کلینیک نیز هزینه‌های بیشتری را بسته به نوع خدماتی که ارائه می‌‌دهد؛ دریافت نماید. تعدادی از پزشکان برای ویزیت‌های بعد از تزریق چربی نیز، هزینه‌ای دریافت می‌کنند که ممکن است برخلاف تصورات شما باشد. زیرا بیشتر پزشکان، بیماران خود را تا حدود ۶ ماه، رایگان ویزیت می‌کنند. بنابراین توصیه می‌شود که پیش از انجام این تزریقات، با متخصصین مربوطه مشورت کنید تا بعدا مشکلی رخ ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط